Kortárs aukció
Klimó Károly (1936-) Egy láng, 1987
32

Klimó Károly (1936-)

Egy láng, 1987

Olaj, tempera, karton, 75x83 cm
Jelezve balra lent: Klimó K. 987
Kikiáltási ár: 750 000 Ft