Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Ziffer Sándor (1880-1962) Egy párizsi utca, 1906-1907
18

Ziffer Sándor (1880-1962)

Egy párizsi utca, 1906-1907

Olaj, vászon, 54x73 cm