26. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Egy téli nap, 1990
32

Konok Tamás (1930-2020)

Egy téli nap, 1990

Olaj, vászon, 45,5x45,5 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1990/78
Kikiáltási ár: 340 000 Ft