56. aukció (2017 október)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Egy tér, 1966
44

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Egy tér, 1966

Olaj, farost, 45x120 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér \
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

45

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Halak, 1946

Kikiáltási ár: 180 000 Ft