40. aukció
László Fülöp (1869-1937) Egyházfő portréja
74

László Fülöp (1869-1937)

Egyházfő portréja

Olaj, vászon, 91,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Laub
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft