121 legszebb magyar festmény
Nagy István (1873-1937) Egymás Mellett, 1910-es évek
62

Nagy István (1873-1937)

Egymás Mellett, 1910-es évek

Olaj, vászon, 100x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy I.