2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Gábor Áron (1954-) Egyszemélyben, 1987
89

Gábor Áron (1954)

Egyszemélyben, 1987

Olaj, akril, ezüstspray, farost, 125x96 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor Áron 1987
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft