23. aukció
Anna Margit (1913-1991) Együtt (Fehér és fekete), 1948
49

Anna Margit (1913-1991)

Együtt (Fehér és fekete), 1948

Olaj, vászon, 43x61 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 948
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

43

Anna Margit (1913-1991)

Női portré

Kikiáltási ár: 400 000 Ft