15. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Egzotikus levelek, 1963
172

Frank Frigyes (1890-1976)

Egzotikus levelek, 1963

Olaj, vászon, 62x54 cm
Jelezve balra fent: Frank Frigyes 1963, jelezve vakrámán autográf kézírással: Frank Frigyes 1963 Exotikus levelek
Kikiáltási ár: 750 000 Ft