Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Márffy Ödön (1878-1959) Éjjel, 1928
81

Márffy Ödön (1878-1959)

Éjjel, 1928

Olaj, vászon, 50x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ö