52. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Éjjeli csavargók, 1871
97

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Éjjeli csavargók, 1871

Olaj, vászon, 39,5x49 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 15 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 136.‣ In.: Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művészete. Akadémiai Kiadó, Budapest, 1958.
Aukcionálva:‣ BÁV 30. árverés, 207. tétel
Proveniencia:‣ korábban Meller Simon‣ majd Bedő Rudolf tulajdonában
Repr