12. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Éjjeli jelenet, 1930 körül
217

Batthyány Gyula (1887-1959)

Éjjeli jelenet, 1930 körül

Olaj, vászon, 92x69 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Kiállítva: Gurlitt Szalon, 1932., Berlin

Proveniencia: Egykor Csernyei Jenő (Tel Aviv) gyűjteménye