12. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Éjjeli találka
47

Faragó Géza (1877-1928)

Éjjeli találka

Olaj, vászon, 30x30 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 250 000 Ft