37. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Éjszaka, 1953
66

Korniss Dezső (1908-1984)

Éjszaka, 1953

Olaj, vászon, 35x45 cm
Jelezve balra lent: Korniss D.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft