56. aukció (2017 október)
Bálint Endre (1914-1986) Éjszaka
84

Bálint Endre (1914-1986)

Éjszaka

Kréta, akvarell, papír, 24,5x40,5 cm
Jelezve balra lent: Bálint 57
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft