11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Váli Dezső (1942-) Éjszaka-szélcsend, 1980
52

Váli Dezső (1942-)

Éjszaka-szélcsend, 1980

Olaj, farost, 51 x 156 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 80
Jelezve hátoldalon: A/80/1 Éjszaka-szélcsend Váli Dezső
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: A/80/1