Exkluzív téli ajánlat
Váli Dezső (1942-) Éjszaka, szélcsend, 1980
60

Váli Dezső (1942-)

Éjszaka, szélcsend, 1980

Olaj, farost, 52 x 156 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 80.

Jelezve hátoldalon: A/80/1

• Derkovits ösztöndíjasok kiállítása. Fábián Pál, Szikora Tamás, SzütsMiklós, Záborszky Gábor, Almássy Aladár, Decsi Ilona, Váli Dezső,Eskulits Tamás, Kaubek Péter, Varga Géza. Műcs