22. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Éjszaka
195

Éjszaka

Olaj, vászon, 131,5x166 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: Tavaszi kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1910., katalógus: 19.(?)