64. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Eladják a szürkét, 1921 körül - Védett
87

Kádár Béla (1877-1956)

Eladják a szürkét, 1921 körül - Védett

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Berlin-Budapest 1918-1928. Képzőművészeti kapcsolatok a két város közt. Virág Judit Galéria, Budapest, 2016. október 25. – november 27.

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Best of Mű-terem. Szerk: Virág Judit-Törő István. Mű-terem Galéria, Budapest, 2008. 136.

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Gergely Mariann: Melankolikus utazás. Kádár Béla (1876-1956). Mű-terem Galéria, Budapest, 2002., katalógus: 44.

21

Kádár Béla (1877-1956)

Anya gyermekével

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
126

Kádár Béla (1877-1956)

Háztűznéző, 1925

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
197

Kádár Béla (1877-1956)

Hölgy kutyával

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
202

Kádár Béla (1877-1956)

Anya gyermekekkel

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft