9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Ef. Zámbó István (1950-) Elcsöppenő szív, 2011
12

Ef. Zámbó István (1950-)

Elcsöppenő szív, 2011

Olaj, fa, 25 x 20 cm
Jelezve balra lent: ef. zámbó I. 20 EZI 11.
Hátoldalon autográf felirat: ef Zámbó 5-t csikére vár ez a deszka elkészítésre Jorgos Szidinek 30. Szidinek 30. szülinapja alkalmából ef. Zámbó István 2011
Jelezve jobbra lent: szülinapja alkalmából ef. Zámbó István 2011
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft