57. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Elefánt, 1957 (A/57/5)
46

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Elefánt, 1957 (A/57/5)

Akvarell, tus, papír, 28x20 cm
Jelezve középen lent: Gyarmathy T. Jelezve jobbra lent: Gy 57 Jelezve hátoldalon: Gy 957 (A/57/5)
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

209

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Viszonylatok, 1988

Kikiáltási ár: 750 000 Ft