72. Tavaszi aukció
Batthyány Gyula opera, színház, elegancia
98

Batthyány Gyula (1887-1959)

Elegáns pár, 1930-as évek

Olaj, vászon, 198,5 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 26 000 000 - 40 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ a művésztől közvetlenül vásárolta Victor Barry, amerikai olajmágnás

148

Batthyány Gyula (1887-1959)

Történelmi jelenet

Kikiáltási ár: 340 000 Ft