Elegáns úriasszony a kertben, (Kunffyné portréja) 1909 nyara
Olaj, papírlemez, 49 x 69 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai
Hátoldalon autográf felirat: Elegáns asszony kertben (Empyr kalap)
Kikiáltási ár: 44 000 000 Ft
Becsérték: 90 000 000 - 130 000 000 Ft