70. Őszi Aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Elegáns úriasszony a kertben, (Kunffyné portréja) 1909 nyara
68

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Elegáns úriasszony a kertben, (Kunffyné portréja) 1909 nyara

Olaj, papírlemez, 49 x 69 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai
Hátoldalon autográf felirat: Elegáns asszony kertben (Empyr kalap)
Kikiáltási ár: 44 000 000 Ft
Becsérték: 90 000 000 - 130 000 000 Ft

147

Női portré, 1922

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft