Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Élet, 1932
146

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Élet, 1932

Olajtempera, vászon, 92x75 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 932