121 legszebb magyar festmény
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Élet, 1932
102

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Élet, 1932

Olaj, vászon, 97x75 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 932