25. aukció
Anna Margit (1913-1991) Élet és halál
94

Anna Margit (1913-1991)

Élet és halál

Olaj, vászon, 49,5x45 cm
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

171

Anna Margit (1913-1991)

Lányportré, 1939

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft