65. aukció (2020. december)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Életfa, 1961
4

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Életfa, 1961

Olaj, farost, 30x24 cm
Jelezve balra fent: Gyarmathy 961
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft