66. aukció (2021 kortárs)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Életre kelt szerszámok, 1964
60

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Életre kelt szerszámok, 1964

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 964, 64/37 Életre kelt szerszámok 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 4 400 000 - 6 000 000 Ft

¦ korábban a Vasilescu-gyűjteményben