10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Balogh László (1930) Elmozdulás, 1983
117

Balogh László (1930)

Elmozdulás, 1983

Akril, vászon, 127 x 102 cm
Jelezve balra lent: Balogh
Jelezve vakrámán: Balogh László Elmozdulás 1983
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft