65. aukció (2020. december)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Elmozdulás a horizontális vertikálisból, 1978
49

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Elmozdulás a horizontális vertikálisból, 1978

Olaj, vászon, 90x100 cm
Jelezve a hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 978 Elmozdulás a horizontális vertikálisból
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

egykor Christine Hofmann gyűjteményében

Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24. – június 29.

4

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Életfa, 1961

Kikiáltási ár: 300 000 Ft