37. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Előkép a Háromkirályokhoz (Lótanulmány), 1898
32

Ferenczy Károly (1862-1917)

Előkép a Háromkirályokhoz (Lótanulmány), 1898

Olaj, papírlemez, 47,5x59 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy K.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft