3. Grafikai aukció
Kondor Béla (1931-1972) Előkészületek a nagy vár védelmére
135

Kondor Béla (1931-1972)

Előkészületek a nagy vár védelmére

Rézkarc, papír, 29,5 x 22 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B.
Jelezve balra lent: 7/10
Jelezve jobbra lent: Szeretettel Cencinek Samu
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

– egykor Zelenák Crescencia gyűjteményében