61. aukció
Tót Endre (1937- ) Élvezem, 1963
72

Tót Endre (1937)

Élvezem, 1963

Olaj, papír vászonon, 45x64,5 cm
Jelezve balra lent: Tót Endre 1963
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

¦ egykor Romváry Ferenc gyűjteményében

Kiállítva :

¦ NAHÁT ! – Válogatás a Zimányi-gyűjteményből. Kepes Intézet, Eger, 2018. november 24. – 2019. március 9.