A Dévényi-gyűjtemény
Bernáth Aurél (1895-1982) Elvira arcképe, 1936-1937
36

Bernáth Aurél (1895-1982)

Elvira arcképe, 1936-1937

Olaj, vászon, 110x80 cm
Jelezve jobbra lent: BA