52. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Elvira arcképe (Asztalnál ülő leány), 1937
123

Bernáth Aurél (1895-1982)

Elvira arcképe (Asztalnál ülő leány), 1937

Olaj, vászon, 80 x 110 cm
Jelezve balra lent: BA
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Életmű-katalógus szám: 1937/4 Aukcionálva: -BÁV jubileumi aukció (5. sz. művészeti nagyaukció), Budapest, 1968. december, 601. tétel Proveniencia: -Fränkel Galéria, Basch Lóránt, Bednay Dezső, Dévényi Iván Kiállítva és r