32. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Ember tájban, 1942
81

Barcsay Jenő (1900-1988)

Ember tájban, 1942

Olaj, papír, 37,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 942
Kikiáltási ár: 600 000 Ft