13. aukció
Helbing Ferenc (1870-1958) Emese álma
28

Helbing Ferenc (1870-1958)

Emese álma

Olaj, vászon, 70x99 cm
Jelezve balra lent: Helbing F.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft

Reprodukálva: Magyar Hunmondák Helbing Ferenc képeivel, Budapest, 1989.