12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Aknay János kortárs aukció
127

Aknay János (1949)

Emlék, 2008

Akril, vászon, 60 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: AJ
Jelezve hátoldalon: Aknay János Szentendre cím: Emlék 60 x 120 akril-vászon 2008
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Novotny Tihamér: Aknay János. Szentendrei Közművelődési, Kulturális és Városmarketing Kht., Szentendre, 2009, 17/06-0588

52

Aknay János (1949)

Emlék, 2009

Kikiáltási ár: 400 000 Ft