39. aukció
Martyn Ferenc (1899-1986) Emlék mediterrán kikötőből IV., 1973
137

Martyn Ferenc (1899-1986)

Emlék mediterrán kikötőből IV., 1973

Olaj, vászon, 29x37 cm
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1451.
•In.: Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. Somogy Megyei Múzeumigazgatóság, Pécs, 1985.

•Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa.
Somogy Megyei Múzeumigazgatóság, Pécs, 19