17. aukció
Csók István (1865-1961) Emlékezés, 1904
155

Csók István (1865-1961)

Emlékezés, 1904

Olaj, vászon, 34x41,5 cm
Jelezve balra lent: Csók Mohács 904 Oct. 14, jelezve balra fent: Remember
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Proveniencia: Züzü nevelt lánya, Palotai Lajosné Gabriella tulajdona