19. aukció
Egry József (1883-1951) Emlékezés, 1907
198

Egry József (1883-1951)

Emlékezés, 1907

Olaj, karton, 53x42,5 cm
Jelezve balra lent: 1907 Egry József
Kikiáltási ár: 550 000 Ft