17. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Emlékezés W.B.-re, 1982
102

Szabó Vladimir (1905-1991)

Emlékezés W.B.-re, 1982

Olaj, farost, 60x70 cm
Jelezve jobbra középen: SZV 82
Kikiáltási ár: 420 000 Ft