31. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Emlékmű II.
109

El Kazovszkij (1950-2008)

Emlékmű II.

Olaj, farost, 100x80 cm
Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij Emlékmű II.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft