19. aukció
Merész Müller Gyula (1888-?) Énekes István olimpiai bajnok, 1932
173

Merész Müller Gyula (1888-?)

Énekes István olimpiai bajnok, 1932

Olaj, vászon, 85x65 cm
Jelezve jobbra lent: Merész Gyula 1932
Kikiáltási ár: 300 000 Ft