13. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Éneklő barát
159

Czigány Dezső (1883-1938)

Éneklő barát

Olaj, vászon, 94,5x84 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 1918-1919. évi téli kiállítás, Budapest, Műcsarnok, Katalógus: 237.

Reprodukálva: Művészet, 1918. téli szám, 75. oldal