72. Tavaszi aukció
Farkas István enteriőr
128

Farkas István (1887-1944)

Enteriőr / Enteriőr (Vázlat)

Olaj, vászon, 13 x 18 cm
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Enteriőr (Vázlat):
Ceruza, papír, 32,5 x 44 cm