73. őszi aukció
Czóbel Béla Enteriőr
146

Czóbel Béla (1883-1976)

Enteriőr

Olaj, vászon, 60 x 73 cm
Jelezve hátoldalon: Czóbel
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
– egykor Michel Kellermann gyűjteményében, Párizs