58. aukció
Dömötör Gizella 1894-1984 Enteriőr, 1920 körül
71

Dömötör Gizella 1894-1984

Enteriőr, 1920 körül

Olaj, karton, 70,5x98,5 cm
Jelezve jobbra lent: M. Dömötör G.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft