A Dévényi-gyűjtemény
Ámos Imre (1907-1944) Enteriőr, 1940 körül
44

Ámos Imre (1907-1944)

Enteriőr, 1940 körül

Olaj, vászon, 64x50 cm
Jelezve balra lent: Ámos I.